Kargı Ambalaj
İnsan Kaynakları Sipariş Formu
 
Ana Sayfa > Kurumsal > Hakkımızda

Üretim bandımızda kutu kutu kalite ürettik. Genişleyen üretim bandı ve eleman kadrosuyla Kargı Ambalaj sektöründe kalitenin ve kaliteli hizmetin simgesi haline gelmiştir.
Önce Kalite

Senelerdir hizmet vermekte olduğumuz kişi, kurum ve kuruluşlara beklentileri doğrultusunda en iyi hizmeti vermeye çalıştık, çalışıyoruz. Üretim bandımızda kutu kutu kalite ürettik. Genişleyen üretim bandı ve eleman kadrosuyla Kargı Ambalaj sektöründe kalitenin ve kaliteli hizmetin simgesi haline gelmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin görüş ve önerileri bizim çok önemlidir. Hammadde temininden ürün teslimatına kadar geçen aşamalar itina ile takip edilmekte ve ilk günkü heyecanımızla müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Malzeme Usta Ellerde Şekillenir

Kargı Ambalaj üretim atölyesinde çalışan iş arkadaşlarımız,kalıptan baskıya, paketllenme ve sevkiyata kadar olan aşamaları titizlikle takip etmekte, tecrübeleri sayesinde, karşılaşabilecekleri problemleri pratik bir şekilde çözmektedirler.

Söz Yönetimde

Verilen siparişler müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak, taahhüt edilen güne kadar imalatı tamamlanır, ve söz verildiği gibi gününde teslimat yapılır.

Kargı Group Copyright © Kargı Ambalaj | Tüm Hakları Saklıdır. Nehir Ajans